...bo Ziemia jest pełna tajemnic!
Przedsiębiorstwo Geologiczne
GWARANTUJEMY TERMINOWOŚĆ, SOLIDNOŚĆ ORAZ PROFESJONALIZM ŚWIADCZONYCH USŁUG
Przekonaj się
Ostatnie realizacje

O FIRMIE

Właściciel firmy – Adam Mendakiewicz już od połowy lat 90 do 2006 r. pracował w kilku znaczących przedsiębiorstwach związanych z szeroko rozumianymi naukami o ziemi. Początkowo brał udział w badaniach geofizycznych (elektrooporowych) prowadzonych głównie na terenie Górnośląskiego Zagłębia Węglowego, uczestniczył także w pracach dotyczących uzdatniania podłoża na terenach dawnego, płytkiego górnictwa. W okresie tym zajmował się również problematyką odpadów pogórniczych i ochrony środowiska.

Po roku 2000 już jako uprawniony geolog [zobacz więcej] zajmował się tematyką kartowania oraz modelowania hydrogeologicznego (oprogramowanie VisualMODFLOW) oraz zagadnieniami obliczeń filtracji oraz stateczności zboczy i skarp (oprogramowanie SEEP/W oraz SLOPE/W). Brał udział w szkoleniach dotyczących modelowania matematycznego oraz z zakresu geotechniki [zobacz więcej]. W czasie swojej pracy wykorzystywał oprogramowanie SURFER oraz MicroSTATION.

Właściciel firmy jest autorem, bądź współautorem wielu opracowań z zakresu geologii inżynierskiej i geotechniki, hydrogeologii, geologii złożowej oraz środowiskowej [zobacz więcej].

W połowie 2007 roku założył Przedsiębiorstwo Geologiczne GEOFUSION, w którym kontynuuje realizację swoich zainteresowań zawodowych, bo przecież

...ZIEMIA JEST  PEŁNA TAJEMNIC!